Vypínače a zásuvky stylové
Vypínače a zásuvky stylové

Stylové vypínače, přepínače, tlačítka a zásuvky, které se neokoukají. Kombinace porcelánu, mosazi, dřeva a plastu originálních tvarů v barevných provedeních pro každý interiér.

Vypínače a zásuvky stylové  Počet produktů: 395

Podkategorie

 • Série Dimbler
  Série Dimbler

  Rustikální vypínač, křížový přepínač a schodišťový přepínač páčkový nebo stiskací či páčkové tlačítko ze série Dimbler. Glazovaná keramika s mosaznými detaily v povrchových úpravách.

 • Série F-37
  Série F-37

  Stylový vypínač, přepínač, tlačítko a stylová zásuvka ze série F-37 z kvalitního termoplastu s mosaznými a dřevěnými doplňky v povrchových úpravách a v barevných kombinacích.

 • Série Garby
  Série Garby

  Série Garby nabízí rustikální vypínače a zásuvky z glazované keramiky s výběrem barevných dekorů a barev pro povrchovou instalaci. Včetně podkladových a zápustných rámečků.

 • Série Garby Colonial
  Série Garby Colonial

  Rustikální keramické vypínače, přepínače, tlačítka a zásuvky ze série Garby Colonial pro zapuštěnou instalaci. Glazovaná keramika s dřevěnými doplňky jsou to pravé do stylových interiérů.

 • Série Venezia
  Série Venezia

  Série Venezia nabízí rustikální páčkové a otočné vypínače, přepínače, tlačítka a zásuvky z duroplastu ve více barevných provedeních s velkým výběrem povrchových úprav páček. K tomu je možné zvolit z mnoha různých rámečků tak, aby jste sladili celkový vzhled místnosti.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 395 položek

Slevy

Nejprodávanější produkty