Vypínače a zásuvky stylové
Vypínače a zásuvky stylové

vypínač, rustikální vypínač, stylový vypínač, retro vypínač, keramický vypínač, přepínač, rustikální přepínač, stylový přepínač, retro přepínač, keramický přepínač, tlačítko, rustikální tlačítko, stylové tlačítko, retro tlačítko, keramické tlačítko, zásuvka, rustikální zásuvka, stylová zásuvka, retro zásuvka, keramická zásuvka, rámeček dřevěný, ...

vypínač, rustikální vypínač, stylový vypínač, retro vypínač, keramický vypínač, přepínač, rustikální přepínač, stylový přepínač, retro přepínač, keramický přepínač, tlačítko, rustikální tlačítko, stylové tlačítko, retro tlačítko, keramické tlačítko, zásuvka, rustikální zásuvka, stylová zásuvka, retro zásuvka, keramická zásuvka, rámeček dřevěný, rámeček keramický

Více

Vypínače a zásuvky stylové  Počet produktů: 255

Podkategorie

 • Série Garby
  Série Garby

  Série Garby nabízí rustikální vypínače a zásuvky z glazované keramiky s výběrem barevných dekorů a barev pro povrchovou instalaci. Včetně podkladových a zápustných rámečků.

 • Série Garby Colonial
  Série Garby Colonial

  Rustikální keramické vypínače a zásuvky ze série Garby Colonial pro zapuštěnou instalaci. Glazovaná keramika s dřevěnými doplňky jsou to pravé do stylových interiérů.

 • Série Dimbler
  Série Dimbler

  Rustikální vypínač, křížový přepínač, schodišťový přepínač, páčkové nebo stiskací tlačítko ze série Dimbler. Glazovaná keramika s mosaznými detaily v povrchových úpravách.

 • Série F-37
  Série F-37

  Stylový vypínač, přepínač, tlačítko a stylová zásuvka ze série F-37 z kvalitního termoplastu s mosaznými, dřevěnými a skleněnými doplňky v povrchových úpravách a v barevných kombinacích.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 255 položek
filter

Katalog

Slevy

Nejprodávanější produkty