Svítidla interiérová
Svítidla interiérová

Interiérová svítidla je dobré vybírat podle povahy činností v místnostech a věnovat výběru patřičnou pozornost. Špatné osvětlení kazí zrak a znepříjemňuje nám život. Sebelépe navržený interiér není bez správného nasvícení bez chyby a špatně rozvržené osvětlení zhorší výsledný dojem i funkčnost pěkného pokoje nebo pracovny.

Interiérová svítidla je dobré vybírat podle povahy činností v místnostech a věnovat výběru patřičnou pozornost. Špatné osvětlení kazí zrak a znepříjemňuje nám život. Sebelépe navržený interiér není bez správného nasvícení bez chyby a špatně rozvržené osvětlení zhorší výsledný dojem i funkčnost pěkného pokoje nebo pracovny.

Více

Svítidla interiérová  Počet produktů: 986

Podkategorie

 • Lustry rustikální
  Lustry rustikální

  Rustikální lustr do stylového pokoje, haly nebo společenské místnosti. Dobře zvolená velikost, materiál a barvy svítidla, prozáří interiér a podtrhnou jeho celkový vzhled. Rustikální lustry z glazované keramiky, skla a mosazi v různých povrchových úpravách a barvách. Není nutné spěchat, ale vybrat lustr, který se vám bude líbit a bude vám dobře sloužit.

 • Nástěnná keramická svítidla
  Nástěnná keramická svítidla

  Nástěnná svítidla z keramiky - dobrá volba. Keramika je vděčný materiál pro výrobu nástěnných svítidel. Tato keramická svítidla je možné přetírat malířskou barvou a tak docílit splynutí nebo zvýraznění osvětlení. Nástěnné rohové svítidlo rozšiřuje možnosti umístění a osvětlení místností.

 • Nástěnná moderní svítidla
  Nástěnná moderní svítidla

  Nástěnná moderní svítidla k osvětlení chodeb, schodišť, různých zákoutí a jako doplňkové osvětlení interiérů. Moderní světla jsou vyráběná v různých tvarech, barvách a velikostech. Je pouze na vás jaké nástěnné svítidlo si vyberete.

 • Nástěnná rustikální svítidla
  Nástěnná rustikální svítidla

  Nástěnné rustikální svítidlo doplní stylový interiér a umožní osvětlení části místnosti, detailu nebo chodby. Osazení nástěnného svítidla doplní hlavní osvětlení a zachová orientaci při nižších nákladech na spotřebu energie.

 • Nástěnná sádrová svítidla
  Nástěnná sádrová svítidla

  Nástěnná sádrová svítidla různých tvarů a příjemného vzhledu, to jsou plusy které oceníte. Kombinace sádry a skla umožňuje vytvořit příjemné prostředí a nebudete litovat, že jste si vybrali nástěnné sádrové svítidlo.

 • Nástěnná Tiffany svítidla
  Nástěnná Tiffany svítidla

  Tiffany nástěnná svítidla - styl, kvalita, tradice, vysoká úroveň ruční práce a vyjímečný vzhled. Taková jsou nástěnná vitrážová svítidla ve stylu Tiffany. Nehodí se do každého interiéru, ale do některého nepatří nic jiného než ručně vyrobené vitrážové nástěnné svítidlo. A výběr je na vás.

 • Stahovací moderní svítidla
  Stahovací moderní svítidla

  Stahovací svítidlo pomůže, když je málo světla, například na stole. Jednoduše si stahovací lampu chytím a upravím do potřebné polohy. Jednoduché řešení se stahovacím moderním svítidlem.

 • Stahovací rustikální svítidla
  Stahovací rustikální svítidla

  Stahovací rustikální svítidlo nad jídelní stůl ve venkovském stylu patří. Stínítko svítidla může být z glazované keramiky, mosazi i skla se vzory a různými barevnými dekory. Stahovací protizávaží umožní měnit délku zavěšení lampy podle momentální potřeby. Celá místnost se stahovacím světlem dostane nádech doby "našich babiček".

 • Stojací lampy moderní
  Stojací lampy moderní

  Stojací moderní lampa si najde místo v moderním interiéru. Stojací lampa s velkým vyložením, z kvalitních materiálů a v soudobém designu udělá radost a poslouží.

 • Stojací lampy rustikální
  Stojací lampy rustikální

  Velmi účelná stojací lampa dovoluje svítit pouze tam kde potřebujete a ne v celé místnosti. Rustikální stojací lampa z mosazi a s glazovaným keramickým stínítkem je navíc stylovým doplňkem venkovského interiéru. Už se jenom rozhodnout, kterou stojací lampu vybrat.

 • Stojací lampy Tiffany
  Stojací lampy Tiffany

  Kvalitní stojací lampa Tiffany vyrobená z ručně opracovávaných skleněných dílů klasickou technikou vitráže. Co dodat, nic - hodnotný solitérní kousek.

 • Stolní lampy moderní
  Stolní lampy moderní

  Výběr stolní lampy je důležitý. Potřebujete dobré osvětlení psacího stolu, orientační osvětlení v ložnici nebo doplňkové osvětlení pokoje? Podle toho vybíráte stolní lampu v odbovídajícím designu a s technickými vlastnostmi. Pracovní stolní lampa s polohováním, moderní stolní lampa ze skla, kovu nebo plastu v různých tvarech a barvách.

 • Stolní lampy rustikální
  Stolní lampy rustikální

  Stylová rustikální stolní lampa na psací stůl, noční stolek nebo jako doplňkové osvětlení venkovských interiérů. Do rustikálního stylu zařízení, rustikální stolní lampa. Velký výběr keramických, mosazných a skleněných lamp rozličných tvarů, velikostí a barev.

 • Stolní lampy Tiffany
  Stolní lampy Tiffany

  Vitrážová stolní lampa ve stylu Tiffany dodá interiéru osobité kouzlo. Každá stolní lampa je originál poskládaný ze skleněných dílů Tiffany. Kvalita, tradiční vitrážová technika a jedinečnost jsou spojovacími prvky stolních lamp Tiffany v naší nabídce. Lampy jsou vyrobené z dílů nejvyšší kvality amerického skla.

 • Stropní keramická svítidla
  Stropní keramická svítidla

  Stropní svítidlo nachází uplatnění ve všech druzích prostorů. Přisazená stropní svítidla z keramiky nejsou většinou vysoká a tak mohou být použitá v nižších místnostech a dobře zajistí osvětlení v potřebné úrovni. Keramická svítidla mohou být v originálních kovových povrchových úpravách, jsou jednoduchá a elegantní.

 • Stropní moderní svítidla
  Stropní moderní svítidla

  Stropní moderní svítidla ze skla, plastu, kovu, betonu a jejich kombinace pro každý interiér. Je pouze na vašem vkusu jaké stropní svítidlo vás upoutá. Přisazená stropní svítidla spolehlivě zajistí osvětlení chodby, pokoje, koupelny, pracovny, restaurace atd., když dobře vyrete technické parametry svítidel.

 • Stropní rustikální svítidla
  Stropní rustikální svítidla

  Konstrukce stropních rustikálních svítidel je většinou z mosazi v různých povrchových úpravách. Stylové stropní svítidlo s keramickými nebo kovovými stínítky, která lze naklápět, osvětlí místnost a dobře zapadnou do stylově zařízeného interiéru.

 • Stropní Tiffany svítidla
  Stropní Tiffany svítidla

  Stropní svítidlo Tiffany zajistí nepřímé osvětlení pokoje, vitrážové stínítko svítidla rozptýlí a barevně podkreslí světlo v místnosti. Ručně skládané a opracované skleněné díly svítidla ve spojení s dlouhou tradicí výroby svítidel Tiffany je zárukou spokojenosti. 

 • Vestavná svítidla
  Vestavná svítidla

  Vestavné svítidlo, zapuštěné svítidlo nebo také bodové svítidlo. Tak nazýváme svítidla určená pro osazení do dřevem obložených nebo sádrokartonových stropů a stěn. Tato svítidla mohou být malá, velká, z kovu, sádry, zalícovaná s povrchem nebo vystouplá. Rozhodnutí je těžké, ale vestavná svítidla jsou dobrá volba.

 • Závěsná keramická svítidla
  Závěsná keramická svítidla

  Závěsné keramické svítidlo glazované, neglazované nebo jen z části glazované dodá místnosti osobitou atmosféru. Keramická stínítka svítidel usměrní světlo podle svého tvaru a směrování. Nevšední tvary, včetně modelů tvořivých designéru, závěsných keramických svítidel poskytují záruku originality.

 • Závěsná moderní svítidla
  Závěsná moderní svítidla

  Moderní závěsná svítidla splňují svým vzhledem a technickými parametry současné požadavky na vzhled a úroveň osvětlení interiérů. Závěsné svítidlo je jedním ze základních typů osvětlování pokojů a společenských místností.

 • Závěsná rustikální svítidla
  Závěsná rustikální svítidla

  Závěsné rustikální svítidlo je jednou z dominant v prostoru a zárověň plní užitnou funkci. Keramická glazovaná, skleněná nebo mosazná stínítka závěsných lamp různých tvarů a barevných dekorů vytvoří harmonický celek s okolním vybavením místnosti ve venkovském stylu.

 • Závěsná Tiffany svítidla
  Závěsná Tiffany svítidla

  Závěsné vitrážové svítidlo ve stylu Tiffany je ozdobou každého pokoje. Dloholetá tradice a um řemeslníků při ručním zpracování skel a jejich zasazením do konstrukce svítidla se nedá přehlédnout. Závěsné svítidlo Tiffany je pojem.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 986 položek
filter

Katalog

Slevy

Nejprodávanější produkty