Nářadí
Nářadí

Nářadí ruční, nářadí elektrické a akumulátorové, nářadí vzduchové - pneumatické a nářadí zahradní, pro každého něco podle potřeby. Výběr nářadí různých provedení od jednoho druhu. A k nářadí mnoho doplňků, jako například kufry, měřidla, podpěry a pracovní stoly.

Nářadí  Počet produktů: 1125

Podkategorie

 • Kufry hliníkové
  Kufry hliníkové

  Praktické hliníkové kufry na nářadí, dokumenty, CD, přístroje a cesty. Vyberte si ten vhodný hliníkový kufr.

 • Kufry plastové, organizéry
  Kufry plastové, organizéry

  Každý řemeslník i kutil ocení vhodný plastový kufr na nářadí nebo organizér na nářadí. Plastový kufr se zámky a organizérem pojme nářadí, plastový organizér drobný materiál.

 • Měřidla
  Měřidla

  Jak je to veliké, daleko, je to rovně? Otázky při každé práci nebo úpravě. Máme pro vás pomocníky jako je metr skládací, metr svinovací, pásmo, vodováha, úhelník, posuvné měřítko, měrka, pravítko, olovnice, laser. Měřidla, která vám pomohou a když přidáte tužku a rýsovací jehlu, máte skoro všechno pro práci.

 • Nářadí elektrické a akumulátorové
  Nářadí elektrické a akumulátorové

  Elektrické a akumulátorové nářadí pro každou činnost. Naše nabídka nářadí obsahuje pomocníky pro domácí kutily i profesionály od vrtačky, kombinovaného kladiva, brusky, frézy, sponkovačky, míchadla, elektrické pily, pájky, hoblíky, leštičky, rázové utahováky, horkovzdušné pislote po lanové navijáky.

 • Nářadí ruční
  Nářadí ruční

  Ručního nářadí je mnoho druhů. Různá kladiva, palice, kleště, hasáky, klíče ploché, inbusové, očkové a ráčnové, pily, pilníky, rašple, šroubováky a spousta dalšího nářadí. Nechybí vám něco v dílně?

 • Nářadí vzduchové
  Nářadí vzduchové

  Různé vzduchové - pneumatické nářadí jako kompresor, vzduchová pistole, vzduchová sponkovačka, vzduchová bruska, vzduchová pískovačka, vzduchové kladivo, vzduchový utahovák a jiné pneumatické nářadí. Včetně příslušenství jako vzduchová hadice, spojka nebo rychlospojka. Pokračujte, máme.

 • Nářadí zahradní
  Nářadí zahradní

  Zahradní nářadí pro vytvoření a údržbu zahrady. Pro založení a údržbu trávníků využijete kultivátor, sekačku, vyžínač, čerpadlo, hadici na vodu nebo vhodnou motyku. Na prořezávání keřů a stromů se hodí křovinořez, plotostřih, řetězová pila, ruční pilka a zahradnické nůžky. Při úklidu a zazimování přijde vhod vysavač popela nebo vysavač/foukač. V této kategorii nabízíme i mnoho dalšího vhodného nářadí.

 • Stoly, podpěry, stojany
  Stoly, podpěry, stojany

  Pracovní skládací stůl, stavební podpěra, podpěra s rolnou či stojan zjednoduší práci a pomohou k dobrému výsledku snažení bez zbytečné námahy a složitosti.

 • Různé doplňky a nářadí
  Různé doplňky a nářadí

  Různé doplňky a nářadí pro ulehčení a zpříjemnění práce nebo odpočinku.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 1125 položek

Slevy

Aktuálně není žádné zlevněné zboží.

Nejprodávanější produkty