Měřidla
Měřidla

Jak je to veliké, daleko, je to rovně? Otázky při každé práci nebo úpravě. Máme pro vás pomocníky jako je metr skládací, metr svinovací, pásmo, vodováha, úhelník, posuvné měřítko, měrka, pravítko, olovnice, laser. Měřidla, která vám pomohou a když přidáte tužku a rýsovací jehlu, máte skoro všechno pro práci.

Měřidla  Počet produktů: 81

Podkategorie

 • Laserová měřidla
  Laserová měřidla

  Přesná laserová měřidla jako laserová vodováha, laser křížový, laser samonivelační, laserový úhloměr a laserový dálkoměr jsou užitečnými pomocníky při měření rovin, pokládce obkladů, montáži závěsného nábytku a mnoha dalších činnostech.

 • Metry, pásma, posuvky
  Metry, pásma, posuvky

  Vezmeme metr, skládací metr, metr svinovací, pásmo nebo posuvné měřidlo - šupleru a jednoduše změříme co potřebujeme. Přidáme tužku a olovnici. Jednoduché, nic složitého pokud je máme po ruce.

 • Úhelníky
  Úhelníky

  Jaký vhodný úhelník pro práci. Je jich více druhů jako hliníkový, kombinovaný, stavitelný a úhelník s příložkou. Máme také úhlový magnet pro práci s kovovou konstrukcí.

 • Vodováhy a pravítka
  Vodováhy a pravítka

  Vodováha hliníková a hliníkové pravítko, dva  nástroje s častým využitím při práci. Klasickou, magnetickou či trapézovou vodováhu, torpedo i pravítko musí obsahovat každá dílna.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 81 položek
filter

Katalog

Slevy

Aktuálně není žádné zlevněné zboží.

Nejprodávanější produkty