Svítidla vnitřní
Svítidla vnitřní

Vnitřní svítidla je dobré vybírat podle povahy činností v místnostech a věnovat výběru patřičnou pozornost. Špatné osvětlení kazí zrak a znepříjemňuje nám život. Sebelépe navržený interiér není bez správného nasvícení bez chyby a špatně rozvržené osvětlení zhorší výsledný dojem.

Svítidla vnitřní  Počet produktů: 1106

Podkategorie

 • Lustry moderní
  Lustry moderní

  Moderní lustr ve shodném stylu se zařízením místnosti jako hlavní a slavnostní osvětlení prostoru.

 • Lustry rustikální
  Lustry rustikální

  Rustikální lustr do stylového pokoje, haly nebo společenské místnosti. Dobře zvolená velikost, materiál a barvy svítidla prozáří interiér a podtrhnou jeho celkový vzhled. Rustikální lustry z glazované keramiky, skla a mosazi v povrchových úpravách a barvách. Není nutné spěchat, ale vybrat lustr, který se vám bude líbit a bude vám dobře sloužit.

 • Nástěnná svítidla keramická
  Nástěnná svítidla keramická

  Nástěnná svítidla z keramiky - dobrá volba. Keramika je vděčný materiál pro výrobu nástěnných svítidel. Tato keramická svítidla je možné přetírat malířskou barvou a tak docílit splynutí nebo zvýraznění osvětlení.

 • Nástěnná svítidla moderní
  Nástěnná svítidla moderní

  Nástěnná moderní svítidla k osvětlení chodeb, schodišť, různých zákoutí a jako doplňkové osvětlení interiérů. Moderní nástěnná světla jsou vyráběná v různých tvarech, barvách a velikostech. Je pouze na vás jaké nástěnné svítidlo si vyberete.

 • Nástěnná svítidla rustikální
  Nástěnná svítidla rustikální

  Nástěnné rustikální svítidlo doplní stylový interiér a umožní osvětlení části místnosti, detailu nebo chodby. Osazení nástěnného svítidla doplní hlavní osvětlení a zachová orientaci při nižších nákladech na spotřebu energie.

 • Nástěnná svítidla Tiffany
  Nástěnná svítidla Tiffany

  Tiffany nástěnné svítidlo - to je styl, kvalita, tradice, vysoká úroveň ruční práce a vyjímečný vzhled. Taková jsou nástěnná vitrážová svítidla ve stylu Tiffany. Nehodí se do každého interiéru, ale do některého nepatří nic jiného než ručně vyrobené vitrážové nástěnné svítidlo. A výběr je na vás.

 • Nástěnná svítidla LED
  Nástěnná svítidla LED

  LED nástěnná svítidla pro osvětlení chodeb, detailů a jako doplňkové úsporné osvětlení prostorů.

 • Stahovací svítidla moderní
  Stahovací svítidla moderní

  Stahovací moderní svítidlo pomůže, když je málo světla, například na stole. Jednoduše si stahovací lampu chytím a upravím do potřebné polohy. Jednoduché řešení se stahovacím moderním svítidlem.

 • Stahovací svítidla rustikální
  Stahovací svítidla rustikální

  Stahovací rustikální svítidlo nad jídelní stůl, ve venkovském stylu, patří. Stínítko svítidla může být z glazované keramiky, mosazi i skla, se vzory a různými barevnými dekory. Stahovací protizávaží umožní měnit délku zavěšení lampy podle momentální potřeby. Celá místnost se stahovacím světlem dostane nádech doby "našich babiček".

 • Stojací lampy moderní
  Stojací lampy moderní

  Stojací moderní lampa si najde místo v moderním interiéru. Stojací lampa s velkým vyložením, z kvalitních materiálů a v soudobém designu udělá radost a poslouží.

 • Stojací lampy rustikální
  Stojací lampy rustikální

  Velmi účelná stojací lampa dovoluje svítit pouze tam kde potřebujete a ne v celé místnosti. Rustikální stojací lampa z mosazi a s glazovaným keramickým stínítkem je navíc stylovým doplňkem venkovského interiéru. Už se jenom rozhodnout, kterou stojací lampu vybrat.

 • Stojací lampy Tiffany
  Stojací lampy Tiffany

  Kvalitní stojací lampa ve stylu Tiffany vyrobená z originálních ručně opracovávaných skleněných dílů klasickou technikou vitráže. Co dodat, nic - hodnotný solitérní kousek.

 • Stojací lampy LED
  Stojací lampy LED

  LED stojací lampa posvítí na čtení, světlo neruší okolí a lampa vypadá dobře.

 • Stolní lampy moderní
  Stolní lampy moderní

  Výběr stolní lampy je důležitý. Potřebujete dobré osvětlení psacího stolu, orientační osvětlení v ložnici nebo doplňkové osvětlení pokoje? Podle toho vybíráte stolní lampu v odbovídajícím designu a s technickými vlastnostmi. Pracovní stolní lampa s polohováním, moderní stolní lampa ze skla, kovu nebo plastu v různých tvarech a barvách.

 • Stolní lampy rustikální
  Stolní lampy rustikální

  Stylová rustikální stolní lampa na psací stůl, noční stolek nebo jako doplňkové osvětlení venkovských interiérů. Do rustikálního stylu zařízení, rustikální stolní lampa. Velký výběr keramických, mosazných a skleněných lamp rozličných tvarů, velikostí a barev.

 • Stolní lampy Tiffany
  Stolní lampy Tiffany

  Vitrážová stolní lampa ve stylu Tiffany dodá interiéru osobité kouzlo. Každá stolní lampa je originál poskládaný ze skleněných dílů Tiffany. Kvalita, tradiční vitrážová technika a jedinečnost jsou spojovacími prvky stolních lamp Tiffany v naší nabídce. Lampy jsou vyrobené z dílů nejvyšší kvality amerického skla.

 • Stolní lampy LED
  Stolní lampy LED

  LED stolní lampa k nočnímu stolku nebo psacímu stolu, jako doplňkové osvětlení pokoje. Zajímavé tvary a kvalitní zpracování.

 • Stropní svítidla moderní
  Stropní svítidla moderní

  Stropní moderní svítidla ze skla, plastu, kovu, betonu a jejich kombinace pro každý interiér. Je pouze na vašem vkusu jaké stropní svítidlo vás upoutá. Přisazená stropní svítidla spolehlivě zajistí osvětlení chodby, pokoje, koupelny, pracovny, restaurace atd., když dobře vyrete technické parametry svítidel.

 • Stropní svítidla rustikální
  Stropní svítidla rustikální

  Stropní rustikální svítidlo je většinou z mosazi v různých povrchových úpravách. Stylové stropní svítidlo s keramickými nebo kovovými stínítky, která lze naklápět, osvětlí místnost a dobře zapadnou do stylově zařízeného interiéru.

 • Stropní svítidla Tiffany
  Stropní svítidla Tiffany

  Stropní svítidlo Tiffany zajistí nepřímé osvětlení pokoje, vitrážové stínítko svítidla rozptýlí a barevně podkreslí světlo v místnosti. Ručně skládané a opracované díly nejvyšší kvality amerického skla ve spojení s dlouhou tradicí výroby svítidel ve stylu Tiffany je zárukou spokojenosti. 

 • Stropní svítidla LED
  Stropní svítidla LED

  LED stropní přisazená svítidla z různých materiálů, mnoha tvarů a výkonů. Výběr barev světla od teplé bílé po studenou bílou.

 • Vestavná svítidla
  Vestavná svítidla

  Vestavná zapuštěná svítidla do stěn a stropů. Pevná, naklápěcí nebo otočná svítidla kulatá, čtvercová nebo obdélníková.

 • Vestavná svítidla LED
  Vestavná svítidla LED

  LED vestavná zápustná svítidla s výběrem barev světla osvítí kvalitně prostor, nebo vytvoří příjemné náladové osvětlení, nezabírají místo a šetří energii.

 • Závěsná svítidla moderní
  Závěsná svítidla moderní

  Závěsná moderní svítidla ze skla, foukaného skla, hliníku, kovů a plastů mnoha barev a tvarů.

 • Závěsná svítidla rustikální
  Závěsná svítidla rustikální

  Závěsná rustikální svítidla z keramiky, skla a mosazi v různých povrchových úpravách, barevných dekorech a se vzory.

  Pro stylové byty, domy a chalupy.

 • Závěsná svítidla Tiffany
  Závěsná svítidla Tiffany

  Závěsná vitrážová svítidla ve stylu Tiffany.

 • Závěsná svítidla LED
  Závěsná svítidla LED

  LED závěsná svítidla do interiérů jako designový doplněk s dobrými užitnými vlastnostmi v různých tvarech a barvách. Jsou vkusná a úsporná.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 1106 položek

Slevy

Aktuálně není žádné zlevněné zboží.

Nejprodávanější produkty