Série Garby
Série Garby

Série Garby nabízí rustikální vypínače a zásuvky z glazované keramiky s výběrem barevných dekorů a barev pro povrchovou instalaci. Včetně podkladových a zápustných rámečků.

Série Garby  Počet produktů: 120

Podkategorie

 • Garby rámečky dřevěné a porcelánové
  Garby rámečky dřevěné a porcelánové

  Dřevěné a porcelánové rámečky jednonásobné a vícenásobné, zápustné zakryjí otvor v těle vypínače nebo zásuvky ze série Garby při instalaci kabeláže pod omítkou. Dřevěné rámečky podkladové doporučujeme použít při povrchové instalaci kabelů.

 • Garby rustikální křížové přepínače řazení 7
  Garby rustikální křížové přepínače řazení 7

  Rustikální křížový přepínač z glazované keramiky pro ovládání osvětlení ze tří a více míst. Bohatý výběr barev, povrchových úprav a kliček.

 • Garby rustikální schodišťové přepínače řazení 6
  Garby rustikální schodišťové přepínače řazení 6

  Rustikální schodišťové přepínače otočné z glazovaného porcelánu v barevných povrchových úpravách včetně dekorů. Přepínač si doplňte kličkou z porcelánu, mosazi nebo dřeva v různých úpravách. Schodišťové přepínače pro spínání osvětlení ze dvou míst.

 • Garby rustikální tlačítka
  Garby rustikální tlačítka

  Rustikální keramická tlačítka s výběrem barevných dekorů nebo povrchových úprav. Stiskací nebo otočná tlačítka.

 • Garby rustikální vypínače řazení 1 a 2
  Garby rustikální vypínače řazení 1 a 2

  Rustikální otočné porcelánové vypínače ze série Garby pro instalaci na omítku. Glazovaný porcelán s výběrem barevných povrchových úprav. Kličky vypínačů z glazovaného porcelánu, mosazi nebo dřevěné v povrchových úpravách. Řazení 1 a 2.

 • Garby rustikální žaluziové přepínače
  Garby rustikální žaluziové přepínače

  Otočné žaluziové přepínače v rustikálním stylu z glazované keramiky v různých barvách a s barevnými dekory. Vyberte si k přepínači kličku, která se vám líbí a dobře doplní váš interiér.

 • Garby rustikální zásuvky
  Garby rustikální zásuvky

  Rustikální keramické zásuvky ze série Garby na síťové napětí, datové a telefonní zásuvky a zásuvky pro příjem televizního signálu. Přisazené zásuvky pro povrchovou instalaci na omítku. Výběr povrchových úprav a barevných dekorů.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 120 položek
filter

Katalog

Slevy

Nejprodávanější produkty